Tel: 0534 529 4172

Katlanır Cam Balkon Sistemleri 0534 529 4172

İşletmelerde de cam balkon kullanılmadan evvel pratik olmayan çözümler icat ediliyordu. Hepimizin gün içinde bir çok mekanda gördüğü gibi katlanıldığında oldukça az alan kaplayan katlanır cam balkon lar yer alıyor artık. Çünkü geniş cam balkon cam panelleri mekanı hiç boğmadan, ışık kaynağını engellemeden ve mekanı kullanan müşterilerin görüş açılarını kapatmadan dışarıda gibi hissettikleri yerlere dönüştürüyor işletmeleri. Ayrıca bu cam balkon paneller sayesinde bu alanları ısıtmak da daha kolay. Kısacası evlerin yanı sıra işletmeler için de vazgeçilmez çözümlerdir cam balkon lar.
Katlanır cam balkon sistemleri ile korunan balkon alanı onun temel fonksiyonunu değiştirmeye gerek kalmadan, ev çevresinde keyif ve zevk almak için her zaman ekstra imkan verir. Katlanır cam balkon sistemleri ile dışarıda olmanın keyfini her zaman sürebilmeniz için balkon evin geri kalan yapısından ayrı olmaya devam edecek ve brüt yaşam alanına dahil edilmeyecektir.

Yeni Yaşam Alanınız  KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ

Balkon her zaman kendi kurallarını ve özellikleri, avantaj ve dezavantajları ile varlığını korumalıdır. Katlanır cam balkon sistemleri sadece iç bölümler ile aynı koşulları çoğaltmak ve ek bir oda çevirmek değildir. Bunu fark ettiğinizde olasılıklar sonsuzdur; katlanır cam balkon sistemleri ile balkon yeni bir fırsat olur ve sadece hayal gücü potansiyeli ve yeni günlük fırsatları keşfetmek için arzular ile sınırlıdır.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri ile Sahip Olabilecekleriniz

Siz Ne İsterseniz Katlanır Cam Balkon O Olur…

Haftada 7 gün, yılda 365 gün her zaman kullanımda olacak olan balkon tek başına veya şirket ofisinde bir yerde dinlenmek, gevşemek ve ilham aramak için rahat ve fonksiyonel bir mekan kazandırır. Bir çalışma alanı, sakin bir sığınak veya çocukların güvenle oynayacağı bir oyun odası vb. sadece siz ne istiyorsanız onu yaratır katlanır cam balkon sistemleri.

Katkanır cam balkon sistemleri ile bir yerde ev konforunu terk etmeye gerek kalmadan dışarıda olmanın hissini yaşarken evde rahat bir ortamda özellikle de soğuk kış günlerinde tüm güvenlik ve konforu ile oturmanın keyfini tamamen ışık ve sıcaklık duygusu ile yaşayabilirsiniz. Katlanır cam balkon sistemleri ile evinizde istediğiniz zaman tadını çıkarabileceğinin özel bir alan yaratabilirsiniz.

KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ
EVİNİZDE ESTETİK VE FONKSİYONEL BİR BALKON YARATMANIN EN MODERN YOLUDUR
VE CAMLARIN KATLANARAK AYNI VEYA FARKLI YÖNLERE TOPLANMA ÖZELLİĞİ İLE
MEVSİMSEL DEĞİŞİMLERE EN İYİ CEVAP VEREBİLEN SİSTEMLERDİR KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ

Son yılların en ideal sistemlerinden biri olan cam balkon uygulamaları Her türlü balkon ölçüsüne ve yapısına uyarlanabiliyor. Oval ya da asimetrik bir yapıya sahip olan bir balkon için dahi gayet şık görünen cambalkon sistemleri geliştirilebiliyor. Ancak cam balkonlarda bazı hususlar maksimum düzeyde önem arz ediyor. Bunlardan biri de paslanma sorunudur. Balkonlar tüm hava şartlarına maruz kalan bölümlerdir. Yaz aylarında yüksek sıcaklığa, kış aylarında ise yağmur ve kara maruz kalmaları sistemlerin bazı aksamlarının paslanmasına neden oluyor. Bu durum normalde açılıp kapanabilen cam balkon sistemlerinin bu fonksiyonunu kaybetmesine neden oluyor.

Ancak kullanıcıların firma seçimlerini gelişigüzel yapmak yerine en kaliteli malzemeleri kullanan firmalardan yana yapmaları sahip oldukları cam balkon sistemleri ile ilgili böyle bir sorun yaşamalarını da önleyecektir. Her ne kadar günümüzde cam balkon sistemlerin üretimini yapan yüzlerce firma olsa dahi bu durum tüm firmaların paslanmaz çelik malzemeler kullandıkları anlamına gelmiyor. Balkonların kapanmasını sağlayan aksamlar şayet paslanır ise cam balkon tüm işlevini yitirecektir. Bu sistemlerin sadece paslanan bölümlerinin değiştirilmesi için tüm sistemin balkonunuzdan sökülmesi ve yenilenmesi gerekiyor. Bu durum cam balkon sahipleri için çok ciddi bir ek külfet anlamına geliyor. Bu külfete katlanmak istemeyenlerin özellikle cam balkon sistemlerinde kullanılan rulmanların ve diğer malzemelerin kesinlikle paslanmaz malzemeler olmaları gerekmektedir. İnsanların cam balkon sistemlerini tercih etmelerinin en önemli sebebinin açılıp kapanabiliyor olmasının göz önünde bulundurulması gerekiyor. Bu nedenle seçilen malzemelerin de kalite düzeyinin yüksek olması lazımdır.

CAM BALKONUN FAYDALARI NELERDİR?
-Manzara ve görüntüde kayip olusturmuyor.
-Panoramik görünüm keyfi sunuyor.
-Binanin yapisinda degisiklige neden olmuyor.
-Balkonunuzdan yil boyunca dört mevsim faydalanilmasini sagliyor.
-Camlar saga sola veya her iki yönde toparlanarak açilabiliyor.
-Mimari etkileyicilik yaratiyor.
-Temizligi, bakimi kolay ve pratik.
- Darbeler dayanikli temperli cam kullanildigi için hirsizlik olaylarina karsi da koruyor.
-Olagan disi etkilerle camin kirilmasi durumunda ise küçük parçalara ayrilarak çevreye zarar vermiyor.
-Yagmur, Kar ve rüzgar gibi dis etkilerden koruyor.
-Çocuklarinizin güvenligini sagliyor.
-Evinizde yeni kullanim alanlari yaratiyor.

PANELCAM KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİNDE :

Sistemde altta ve üstte taşıyıcı ray profili bulunmaktadır.

Et kalınlığı 3 mm dir

Her cam kanatta Altta ve üstte 4 er adet olmak üzere toplam 8 taşıyıcı tekerlek bulunmaktadır.

Taşıyıcı tekerler yükseklik ayarlama özelliğine sahiptir. Montaj sırasında Cam kanatların rayda sorunsuz hareket etmesi için taşıyıcı tekerler her biri ayrı ayrı yükseklik ayarları yapılır.

Şişecam marka 8 mm temperli cam kullanılır.

Cam kanatlar sadece sağa, sadece sola ve kanat sayısının artması durumunda her iki tarafa ayrı ayrı toplanabilir.

cam balkon sistemleri istanbul avrupa yakası online fiyat hesaplama linkimiz günceldir
Bu Kategorideki Diğer Ürünler