Tel: 0534 529 4172

Katlanır Cam Balkon Sistemleri 0534 529 4172

Büyük balkonlara sahip olanlar her ne kadar bu alanı yoğun olarak kullanmak isteseler de maalesef olumsuz hava koşulları ve temizlik sıkıntısı balkonların her istendiğinde kullanılmasını engelliyor olabilir. İşte bu noktada devreye son derece modern görünümleri ve şık duruşları ile cam balkon tasarımları giriyor. Balkonların istendiğinde açık, istendiğinde kapalı bir şekilde kullanılmasını sağlayan cam balkon modelleri hem balkonlarınızın kirlenmesini önlüyor hem de ısı yalıtımı görevini üstleniyor. Aynı zamanda balkonlarınızın son derece modern ve şık görünmesini de sağlayacak olan cam balkon sistemleri evlerin maddi değerindede artış sağlayabiliyor.
Bilimsel Veriler ile Cam Balkon Sistemleri Enerji Tasarrufu

Cam balkon sistemleri üzerinde yapılan birden fazla çalışmalar; kaliteli bir cam balkon sisteminin güneş odası oluşturarak önemli ölçüde genel enerji tüketimini azalttığını gösteriyor. Ağustos 2010 yılında Tampere Teknoloji Üniversitesi’ndeki cam balkon enerji-ekonomi etkileri çalışmasında Kimmo Hilliaho tarafından elde edilen sonuçlara göre; konut olarak kullanılan binanın ısıtma enerjisi tüketiminde % 5,9 – % 10,7 arasında tasarruf imkanı veriyor.

CAM BALKON SİSTEMLERİ ile Bu mükemmel sonuçlar Finlandiya’da yapılan ve Almanya’dan referans hesaplamaları ile de takviye edildi. Berlin’de cam balkon kullanımı ile % 5,6 – % 12,0 arasında ısıtma enerji tasarrufu kazanıldı. Camsız ve cam balkon ısıtma enerji tüketimi; saha ölçümleri ve bilgisayar simülasyonları kullanılarak karşılaştırıldı. Buna ek olarak, cam balkon tipinin ısı yalıtımı ve yöne göre sıcaklıkları nasıl etkilediği de tespit edildi.

Bilimsel Veriler ile Cam Balkon  Enerji Tasarrufu

Yeni ve Etkili Rüzgâr Kutusu
Bilimsel sonuçlar cam balkon sistemlerinin sert havanın şiddetini azaltarak enerji tasarrufunu arttırdığını gösteriyor. En kötü durumda cam balkon; bitişik odalarda 5 ° C kadar sıcaklık farkını azaltma imkanı sağlayan verimli rüzgar kutuları işlevi görüyor. Bu enerji tasarrufu cam balkon sistemlerine sahip olanların yaşam konforunu artırmak için olanak sağlıyor.

Her iki tarafı duvarlarla örülü gömme cam balkon genellikle çıkıntılı cam balkon L veya U şeklindeki cam balkonlardan daha verimli bir enerji tasarrufu sağlıyor. 

KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ
EVİNİZDE ESTETİK VE FONKSİYONEL BİR BALKON YARATMANIN EN MODERN YOLUDUR
VE CAMLARIN KATLANARAK AYNI VEYA FARKLI YÖNLERE TOPLANMA ÖZELLİĞİ İLE
MEVSİMSEL DEĞİŞİMLERE EN İYİ CEVAP VEREBİLEN SİSTEMLERDİR KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ
Balkonlar için özel olarak tasarlanan cam balkon sistemleri günümüzün en trend dekorasyon ve yalıtım tasarımlarından biri haline gelmiş durumda. Normal camlardan çok daha dayanıklı olan temperli camlar kullanılarak oluşturulan cam balkon sistemleri hem sıcağı hem de soğuğu geçirmediği için muhteşem bir ısı yalıtımı olarak da tercih edilebiliyor.  cam balkon sistemlerinin son yıllarda bir hayli gelişme kaydettiğini söyleyebiliriz. Bu sayede cam balkon lar daha ekonomik ancak daha dayanıklı malzemeler kullanılarak geliştirilebiliyorlar. Bu durum kullanıcıların cam balkon ile balkonlarını kapalı bir forma getirmelerine daha sıcak bakmalarını beraberinde getiriyor.

cam balkon istanbul fiyatları,cambalkon istanbul avrupa yakası içindir ve istanbul anadolu yakası cam balkon fiyatları farklıdır.avcılar esenyurt beylikdiüzü cam balkon fiyatları,küçükçekmece sefaköy halkalı ikitelli cam balkon fiyatları,ataköy yeşilköy yeşilyurt florya cam balkon fiyatları,yenibosna cennetmahallesi şirinevler cam balkon fiyatları,bakırköy bahçelievler haznedar güngören merter zeytinburnu topkapı cam balkon fiyatları,fındıkzade fatih kocamustafapaşa aksaray cam balkon fiyatları,yenikapı kumkapı eminönü sultanahmet laleli sirkeci cam balkon fiyatları,karaköy tophane kabataş dolmabahçe cam balkon fiyatları,beşiktaş yıldız emirgan ortaköy cam balkon fiyatları,sarıyer tarabya arnavutköy cam balkon fiyatları,küçükküy beşyüzevler gazi osmanpaşa bayrampaşa fiyatları,sultangazi habibler kemerburgaz bahçeköy cam balkon fiyatları,eyüp alibeyköy cibali fener balat ayvansaray cam balkon fiyatları,kasımpaşa okmeydanı çağlayan kağıthane sütlüce cam balkon fiyatları,mecidiyeköy maslak şişli osmanbey cam balkon fiyatları,taksim beyoğlu galatasaray dolapdere cam balkon fiyatları,levent gültepe etiler cam balkon fiyatları,beykent gürpınar yakuplu kavaklı cam balkon fiyatları,esenkent bahçeşehir altınşehir toki avrupa konutları cam balkon fiyatları,güzelce celaliye kamiloba cam balkon fiyatları,selimpaşa silivri gümüşyaka cam balkon fiyatları,çorlu tekirdağ cam balkon fiyatları,katlanır cam balkon sistemleri üreim merkezimiz olan istanbul avrupa yakası avcılar ilçesine uzaklıklarına göre farklılıklar göstermektedir,online fiyat hesaplama linki fiyatlarımızı aldıktan sonra lütfen telefon ile irtibata geçip teyit alınız.

CAM BALKON KAPATMA SİSTEMLERİMİZDE KULLANILAN TÜM CAMLAR TEMPERLİ (SECURİT) CAM OLUP DARBE DAYANIMI MAKSİMUMAÇIKARTILMIŞ VE DOLAYISI İLE KIRILMA RİSKİ EN DÜŞÜK SEVİYEYE İNDİRGENMİŞTİR.
SİSTEMLERİMİZDE KULLANILAN ALÜMİNYUM PROFİLLERİN BOYASI ELEKTROSTATİK TOZ FIRIN BOYA OLUP,DEFORMASYONA DAYANIKLI VE UZUN ÖMÜRLÜDÜR.
CAM BALKON KAPATMA SİSTEMLERİMİZ ESTETİK BÜTÜNLÜĞÜ VE FONKSİYONELLİĞİ MÜKEMMEL ŞEKİLDE BİRLEŞTİRMEKTEDİR.
CAMLARIN KATLANARAK AYNI NOKTAYA TOPLANABİLME ÖZELLİĞİ İLE MEVSİMSEL ÖZELLİKLERE EN İYİ ŞEKİLDE CEVAP VERİLEBİLMEKTEDİR.
BU SAYEDE GÜZEL HAVA ŞARTLARINDA TAMAMEN AÇIK TUTULARAK HİÇ KAPATILMAMIŞ GİBİ MEKANLARDAN FAYDALANILMASI SAĞLANABİLMEKTEDİR.

PANELCAM KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ
Bu Kategorideki Diğer Ürünler